ההנהלה

אודות

טופ דיגיטל הוא משרד פרסום ויחסי ציבור לעורכי דין בלבד. החברה הוקמה מתוך צורך לתת מענה לאתגרים הרבים אשר רובצים לפתחם של משרדי עורכי דין בישראל. בעיקר לאור התחרותיות הרבה שמאפיינת את ענף עריכת הדין במדינה שבה "כל הארץ משפט".

טופ דיגיטל מספקת שירותים למשרדי עורכי דין בשלל גדלים. החל ממשרדים קטנים בתחילת דרכם, דרך עורכי דין עצמאיים, וכלה בפירמות יוקרתיות ומשרדים המעסיקים עשרות עובדים. החברה הוקמה על ידי אורין יסוד וחזי גרינפלד, אנשי שיווק אשר צברו ניסיון במשך שנים רבות במשרדי הפרסום והשיווק המובילים בישראל.

ההיכרות המעמיקה שלנו עם התחום המשפטי מכאן, והידע הרב בעולם השיווק והמדיה מכאן, הופכים את הפרויקטים השיווקיים של טופ דיגיטל לשלם הגדול מסך חלקיו. החברה מקיימת שיתופי פעולה קבועים עם כל פלטפורמות השיווק הרלבנטיות לעורכי דין ואנו נמצאים בקשר רציף מול התקשורת המשפטית והכלכלית באינטרנט, בטלוויזיה, ברדיו ובעיתונות הכתובה.

טופ דיגיטל מציעה חשיבה יצירתית מחוץ לקופסא, שירות ברמה גבוהה, התאמה אישית, ניהול תקציב, מקוריות ועוד. צוות החברה דובר שיווק ברמת שפת אם ואנו דואגים להיות כל הזמן עם היד על הדופק מבחינת השינויים והתמורות בעולם השיווק הדיגיטלי.

החברה הוקמה מתוך הבנה שעורכי דין אינם ממקסמים היטב את היתרונות שלהם בעולם שיווקי מהיר ודינאמי. טופ דיגיטל יודעת כיצד לחבר בין פרסומים במדיות שונות ואיך לייצר סינרגיה בין אמצעי תקשורת מסורתיים לפלטפורמות דיגיטליות. אנו משתפים פעולה עם אנשי השירות הטובים ביותר לרבות קופירייטרים, מעצבים, מתכנתים, מומחי UX, מומחי UI, עיתונאים, סוקרים, מידענים, תקציבאים, מתרגמים ועוד. החברה חותרת לייצר מקסימום Value For Money למשרד תוך עמידה בסטנדרטים גבוהים, הקפדה על לוחות זמנים ויצירת בידול. שירותינו כוללים הקמת אתרי אינטרנט, קידום ברשת, ניהול תיק שיווקי במיקור חוץ, ניהול יחסי ציבור, ניהול משברים, כתיבת תוכן משפטי-שיווקי, ניהול דפי פייסבוק עסקיים לעורכי דין, עיצוב לוגו ועוד.

 

ההנהלה

אורין יסוד
חזי גרינפלד

אורין יסוד

בוגר תואר ראשון לכלכלה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון. בעל ניסיון של למעלה מ-13 שנה בקידום ושיווק עסקים קטנים ובינוניים במדיה הדיגיטלי עם התמקדות בתחום עריכת הדין.

חזי גרינפלד

בוגר תואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות בשיווק. ניסיון של יותר מ-10 שנים בהובלת אסטרטגיות שיווקיות עם התמחות ספציפית בניהול קמפיינים איכותיים למשרדי עורכי דין.